top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorarachvist

CO NOWEGO?

Zaktualizowano: 31 sty 2021


Zmiany, zmiany, można by pomyśleć, że to jedno z ulubionych słów Ministerstwa Finansów, pomimo wprowadzającej już niezłe zamieszanie nowej deklaracji JPK_VAT, która obowiązuje już od 1 października 2020. Nasi rządzący nie zwalniają tempa i szykują kolejne nowości!

Oto kilka z nich:  CIT Estoński  Slim VAT  Opodatkowanie spółek komandytowych  Ograniczenie ulgi abolicyjnej  Obowiązek informowania o polityce podatkowej firmy  Zmiany w ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych

Są to rozwiązania, które mają uszczelnić system podatkowy w Polsce i jednocześnie poprawić warunki prowadzenia działalności. Nie wiesz jak te zmiany wpłyną na Twoją firmę, które będą Cię dotyczyć, czy będzie się to wiązało z nowymi obowiązkami? A może chciałbyś/chciałabyś znaleźć w Nich szansę na poprawę kondycji Twojej firmy? Powierz Nam swoją księgowość, zapewniamy rzetelne, bezbłędne, sprawdzalne i bieżące prowadzenie ksiąg Twojej firmy, zajmujemy się również uproszczonymi formami ewidencji. Dodatkowo możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo.


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page