top of page
Glass Buildings

KSIĘGOWI, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ

Nasze biuro rachunkowe zapewnia niezrównane, spersonalizowane usługi.

Jako Twoi certyfikowani księgowi, zapewniamy wsparcie przy podejmowaniu decyzji finansowych z uwzględnieniem Twojego interesu i aktualnych przepisów.

Jesteśmy przygotowani do tego, aby służyć skutecznym doradztwem w zakresie finansów i optymalizacji podatkowej. Z nami będziesz kroczyć ścieżką sukcesu.

Działamy nie tylko na terenie Wrocławia!

Specjalizujemy się w automatyzacji procesów finansowych co powoduje że możemy obsługiwać klientów nie tylko w Polsce ale również zagranicą. 

Zapoznaj się z naszą ofertą!

CIK certyfikat obraz.jpg

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Księgowi, którym możesz zaufać

Nasze biuro przeszło pozytywną weryfikację Centrum Informacji Księgowej a więc nie tylko zostało wpisane na listę Certyfikowanych biur rachunkowych ale również uzyskało statut Rzetelnego Biura Rachunkowego!

Uczestnictwo w w/w programie daje gwarancje naszym klientom iż korzystają z usług biura poddawanego ciągłej weryfikacji pod względem rzetelności i profesjonalizmu świadczonych usług, na bieżąco uczestniczącego w szkoleniach podnoszącego kwalifikacje, korzystającego z fachowej wiedzy, pracującego na certyfikowanym programie księgowym i posiadającego polisę ubezpieczeniową zabezpieczającą swoich klientów na wypadek ewentualnie popełnienia jakiegoś błędu.

Człowiek Ręce na klawiaturze

E-ROZWIĄZANIA

Inwestycje w nowoczesne rozwiązania

Korzystamy z nowoczesnego programu 360 Księgowość, który daje Wam i Nam wiele możliwości, ale to nie wszystko!
 

Program ten wykorzystuje aplikację CostPocket, która umożliwia skanowanie i przesyłanie elektronicznej wersji faktur i paragonów prosto do programu!


Każda firma ma swój własny, unikatowy adres e-mail na który można przesyłać dokumenty.


Przekazywanie dokumentów w ten sposób jest przede wszystkim bezpieczne, oszczędza Was czas i co więcej daje możliwość generowania różnych raportów o Waszych wydatkach!


Z pewnością nie raz zetknęliście się z problemem braku wglądu do faktury, która trafiła już do biura rachunkowego prawda?  

Teraz ta kwestia już Was nie dotyczy, ponieważ w dowolnym momencie możecie wrócić do niej w swoim telefonie!

 

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i automatyzację procesów finansowych!

książki

JESTEŚMY NA BIEŻĄCO ZE ZMIANAMI

bottom of page