top of page

Usługi

TWÓJ BIZNES MA ZNACZENIE

Współpracujemy z firmami z kapitałem polskim oraz zagranicznym — od najmniejszych startupów po największe korporacje.         Niezależnie od tego, jakich porad finansowych potrzebujesz, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Kompleksowa obsługa księgowo-płacowa

Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z ​całościową obsługą kadrowo-płacowa- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Making Notes
Skończona sprawa

Rachunkowość zarządcza

Przygotowujemy indywidualne raporty okresowe i bieżące, zawierające wieloprzekrojowe i wieloaspektowe informacje o działalności gospodarczej, które zaspokoją potrzeby informacyjne najbardziej wymagającego klienta.

E-rozwiązania

Z pewnością dobrze znasz ten moment kiedy nie masz gdzie zaparkować samochodu przed biurem rachunkowym albo nie jesteś w stanie wpasować się w godziny jego pracy, aby dostarczyć dokumenty na czas, dlatego My wychodząc naprzeciw Naszym klientom proponujemy przesyłanie dokumentów za pomocą elektronicznych środków przekazów, a jeżeli wolisz je dostarczyć osobiście- umówimy się na konkretny termin tak aby wpasować się w Twój grafik.

Data on a Touch Pad
Making Notes

Wdrożenia 

Oferujemy usługę wsparcia w zakresie wdrożeń ERP oraz dostosowywania systemów księgowych do wymogów Ministerstwa Finansów. 

bottom of page