top of page

Usługi

TWÓJ BIZNES MA ZNACZENIE

Mamy wybitne osiągnięcia w zakresie obsługi różnorodnych spraw podatkowych i księgowych. Współpracujemy z osobami indywidualnymi i firmami z kapitałem zagranicznym— od najmniejszych startupów po największe korporacje. Niezależnie od tego, jakich porad finansowych potrzebujesz, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Kompleksowa obsługa księgowo-płacowa

Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z ​całościową obsługą kadrowo-płacowa- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Making Notes
Skończona sprawa

Rachunkowość zarządcza

Przygotowujemy indywidualne raporty okresowe i bieżące, zawierające wieloprzekrojowe i wieloaspektowe informacje o działalności gospodarczej, które zaspokoją potrzeby informacyjne najbardziej wymagającego klienta.

E-rozwiązania

Z pewnością dobrze znasz ten moment kiedy nie masz gdzie zaparkować samochodu przed biurem rachunkowym albo nie jesteś w stanie wpasować się w godziny jego pracy, aby dostarczyć dokumenty na czas, dlatego My wychodząc naprzeciw Naszym klientom proponujemy przesyłać dokumenty za pomocą elektronicznych środków przekazów, a jeżeli wolisz je dostarczyć osobiście- umówimy się na konkretny termin tak aby wpasować się w Twój grafik.

Data on a Touch Pad
Making Notes

Ceny transferowe

Oferujemy usługę audytu, doradztwa w procesie tworzenia dokumentacji RODO w firmach.

Ochrona danych osobowych

Oferujemy usługę audytu, doradztwa w procesie tworzenia dokumentacji RODO w firmach

Księgi rachunkowe
bottom of page